Sinds 2023 worden de nieuwe jaargang hengsten getest op het Dwerggen. Hieronder een overzicht van de hengsten welke vrij getest zijn. Deze testen zijn via het N.M.P.R.S. uitgevoerd.

Hengst goedgekeurd in 2023

Naam hengstLevensnummer
Alex van de Maaskant528007202000410
At Last Trips Jaguar528007202001740
BACKSTREET BOYS NIGHT RIDER528007201700021
Bonito528007202000411
DTL Drop’s Champagne528007202000205
EBF Mi Unique2500152843310
EMPS Fix Your Broken Heart528007202000525
Hero van Leone’s Smile528007202001178
JSW Hey Big Spender528007202001757
JVS Khalifas Thunder528007202001478
KASPER V. ‘T PEGGERSHOFKE528007201700184
King vd Ballasthoeve528007202000176
KPL Shadow Off The Moon528007202000875
Man in Black528007202000309
MS Dirano┬┤s Flash of Silver528007201901494
Nando van stal Mamijo528007202000094
Odin Little Luck528007202001669
Original of the fairy tale ranch528007202000461
PC Desperado’s Masilla de Noche528007202000213
Platton Hawks GR Don Ottavio528007202000990
Royal Supreme H Lancelot056-030-090917677
SBH BROKERS TOY BOY528007201500099
SEBASTOPOL’S KIKKEN528007201700214
SOEMA NA BASI V. HAPPY VALLEY HORSE528007201601076
SHM Mine All Mines Jefferson528031165000198
SSF Couragio’s Legacy528007202000002
SZ Bad Boy528007202000194
SZ Revelation’s Watch me shine528007202000192
Tailford’s B A Denver528007202000150
VLC INXS OF CLASS528007201801457

Hengsten goedgekeurd in 2022

Naam hengstLevensnummer
SVH HARD TO BEAT’S SOULMATE528007201800373

Hengst goedgekeurd in 2016

Naam hengstLevensnummer
FALLEN ASH SCOUTS RED TO REMEMBER528007200408764

** Deze lijst is voor het laats bijgewerkt op: 12-6-2023 **