Secretariaat gesloten
Vanwege de voorbereidingen van de Zomershow zal het secretariaat donderdag 4 juli telefonisch niet bereikbaar zijn.
Vanwege de voorbereidingen van de Zomershow zal het secretariaat donderdag 4 juli telefonisch niet bereikbaar zijn.
19-12-2022 De wolf is terug in Nederland en zorgt voor veel dierenleed. Mogelijk heeft u er van dichtbij al iets van mee gekregen. De Sectorraad Paarden is in gesprek met betrokken partijen m.b.t. dit onderwerp. In de bijlage treft u meer informatie aan over de wolf en de paardensector.
Het secretariaat zal van maandag 25 december tot en met donderdag 4 januari gesloten zijn. Vanaf maandag 8 janauri zijn wij weer bereikbaar. Via deze weg wensen wij u fijne feestdagen!
Het secretariaat zal van maandag 23 december tot en met donderdag 2 januari gesloten zijn. Vanaf maandag 6 janauri zijn wij weer bereikbaar. Via deze weg wensen wij u fijne feestdagen!
Hieronder een link naar het laatst verschenen Minimag van 2023. Omdat het Minimag vertraging heeft gehad verlengen wij de datum voor het meedoen aan de winactie. De uiterlijke datum voor het doorgeven van je antwoorden kan tot en met 22 januari 2023.
Onderstaande hengsten hebben in 2025 of toonplicht voor hun verlenging van hun dekbewijs of voor levensgoedkeuring.
Donderdag 4 mei is de nieuwsbrief verstuurd naar de Leden met daarin o.a. de volgende onderwerpen; poll eventuele naamswijziging, registreren veulens en aanmelden veterinaire keuring na de nakeuring. Heeft u de nieuwsbrief niet ontvangen en wilt u deze alsnog ontvangen, stuurt u dan een bericht naar het secretariaat info@minipaarden.nl